Realitní kancelář

O mně

alexandr beták foto

Dobrý den,

jmenuji se Alexandr Beták a již od roku 1997 pomáhám svým klientům s nákupem, prodejem a pronájmem nemovitostí se specializací na oblast Přerova a okolí .

Narodil jsem se v roce 1974 v Přerově a dodnes v Přerově se svou rodinou také bez přestávky žiji. Vystudoval jsem přerovské gymnázium, dále obor podnikání, marketing a managment a dvouleté studium na Vysoké škole realitní – Institut Franka Dysona v Brně v oboru Oceňování majetku pro věci nemovité zakončené certifikační zkouškou.

Ve volném čase se rád věnuji rekreačně sportu, zajímám se o moderní technologie a trávím čas se svou rodinou, kamarády a známými.

Všichni víme, že realitní činnost v ČR nemá takovou historii jako ve vyspělých státech Evropy, kde se stala váženým a důvěryhodným oborem, který klienti rádi a s důvěrou vyhledávají. U nás byly bohužel realitní začátky spojeny s ne vždy férovým jednáním makléřů, tragickou kvalitou služeb a minimální péčí o klienta.

Mým hlavním cílem je ukázat Vám, svým klientům, že i tento obor má své profesionály a spolehlivé makléře a také to, že za své peníze můžete dostat odpovídající služby. Chci, aby i zde platilo u některých zapomenuté pravidlo, že hlavním cílem při realitním obchodu je, aby prodávající i kupující odcházeli spokojeni. Můžeme toho společně dosáhnout a realitní činnost posunout do kategorie váženého a vyhledávaného oboru.

V rámci své dlouholeté činnosti v tomto oboru nabízím Vám svým klientům osobní přístup k Vaší nemovitosti, zpracování individuálního plánu prodeje konkrétní nemovitosti s důrazem na profesionální, bezpečný a bezstarostný průběh všech realitních transakcí.

K zajištění bezpečnosti všech aktivit jsem pojištěn u pojišťovny Kooperativa proti škodám způsobeným provozem činnosti ve výši 3.000.000,- Kč.

Pro správný výkon živnosti jsem díky mnohaleté praxi v oboru získal dle nového zákona o realitním zprostředkování platného od 3. 3. 2020 oprávnění podnikat v oboru na základě vázané živnosti Realitní zprostředkování.

zivnostensky list

Také jsem absolvoval certifikační zkoušku u Asociace realitních kanceláří ČR a průběžně až do dnešní doby absolvuji profesní vzdělávání, kterým reaguji na nové trendy v zákonech a předpisech v realitní činnosti, které následně dle mého názoru vedou k poskytování stále kvalitnějších služeb všem mým klientům.

Další mou specializací je vykonávání činnosti odhadce nemovitosti v oboru oceňování majetku pro věci nemovité na základě získaného vzdělání studiem na Vysoké škole - Institutu Franka Dysona v Brně a následném získání vázané živnosti k podnikání v tomto oboru.

certifikat

K zajištění bezpečnosti všech zprostředkovatelských aktivit jsem nově pojištěn dle pravidel Zákona o realitním zprostředkování s limitem pojistného plnění na 3.500.000,- Kč.

certifikat

Pokud se rozhodujete o realizaci Vaší realitní transakce a nevíte koho si pro spolupráci vybrat pak Vám nyní nabízím ZDARMA stanovení tržní ceny Vaší nemovitosti a osobní poradenství pro stanovení ideálního postupu pro Vaši nemovitost.

Přesvědčte se o mých realizacích a referencích klientů v sekci Reference a dejte Vaší nemovitosti tu nejlepší péči, jakou si zaslouží.

A nezapomeňte, v Přerově jsem doma a v realitách taky již od roku 1997.

Alexandr Beták – osobní realitní makléř

CHCI PRODAT / PRONAJMOUT NEMOVITOST

Chcete znát před prodejem tržní cenu Vašeho rodinného domu, bytu, chaty, pozemku?

Neváhejte se na mě obrátit. Specializuji se na nemovitosti Přerova a okolí již od roku 1997.

Vyplňte tento formulář a já Vás budu kontaktovat.